Кадастрові номери та приватизація землі

На сьогоднішній день земельне право є однією з найбільш затребуваних галузей права.

Наша компанія стрімко розвивається у всіх галузях права. На сьогоднішній день кваліфіковані фахівці в галузі земельного права нададуть вам усі можливі варіанти для отримання бажаного результату.

Ми зможемо досягти бажаного вами результату в найкоротші терміни та за мінімальні витрати!

Звернувшись до компанії «Прометей» ви отримуєте надійного спеціаліста та юридичну допомогу в нагальній для вас проблемі. Ми збережемо ваші нерви, усунемо проблему і запобігмо появі її в майбутньому.

Ми виконуємо широкий спектр геодезичних, землевпорядних робіт, проектування, геології, оцінки майна та земельних ділянок, оформлення та переоформлення документів на майно. Наша компанія активно працює та розвивається в цих областях.

Компанія «Прометей» ЗемГруп надає повний спектр послуг у сфері надання земельних відносин, а саме:

Приватизація земельних ділянок;

Присвоєння кадастрового номера земельним ділянкам;

● Узаконення самовільних будов;

 Поділ земельних ділянок;

Привласнення адреси земельній ділянці;

Виготовлення проекту відведення земельної ділянки;

Винесення земельної ділянки в натуру;

 Допомога у нормативно грошовій оцінці на земельні ділянки;

 Допомога в отриманні Витяг з ДЗК з Державного земельного кадастру.

Що ж таке «присвоєння кадастрового номера земельній ділянці»?

Кадастровий номер – це унікальний код, який присвоюється земельній ділянці з моменту сформування самої земельної ділянки та існує протягом усього існування даної земельної ділянки.

Порядок присвоєння кадастрового номера земельної ділянки, Докладніше!

Є єдина база (Публічна кадастрова карта), де кожна людина, яка знає унікальний кадастровий номер, може зайти і подивитися чи є її ділянка на публічній карті? Чи сформований він?! На цій карті ви не побачите ім’я власника. Ви зможете дізнатися його індивідуальну площу та цільове призначення земельної ділянки.

З 1 січня 2013 року було внесено зміни до Закону України «Про земельний кадастр» у якому зазначено, що отримання права власності шляхом видачі державних актів на земельні ділянки скасовано. Відповідно були і внесені зміни до Закону України «Державної реєстрації майнових прав на нерухоме майно та їх обтяження», які свідчать про те, що після 1 січня вже видається свідоцтво про право власності на все нерухоме майно, у тому числі і на земельні ділянки.

Звертаємо вашу увагу на те, що при вступі нових змін та поправок до законів України, право власності на земельні ділянки, які отримали до 2013 року шляхом отримання державного акта, не позбавляють прав власності фізичних, а також юридичних осіб законного права володіння приватною власністю.

Співробітники нашої компанії надає юридичні послуги з підготовки, подання та отримання необхідних документів щодо приватизації землі, Дніпропетровська та Дніпропетровської області, під ключ.

Приватизація земельної ділянки – це безкоштовна передача із земель державної чи комунальної власності земельної ділянки, у приватну власність громадянина України, яка перебуває у неї в користуванні. Докладніше

Оформлення землі у власність має на увазі під собою проходження цілого ланцюжка бюрократичних процедур, що значно затягують цей процес. Самостійно пройти всі процедури нефахівцеві практично неможливо, на шляху завжди постають багато складнощів і перешкод, які під силу дозволити тільки досвідченому фахівцю.

Наші юристи захистять Вас від необхідності болісної витрати часу та нервів, можливих відмов, швидко та впевнено пройдуть за Вас усі кола бюрократичного пекла, отримають усі необхідні документи для того, щоб Ви могли безперешкодно розпоряджатися своєю земельною ділянкою.

У разі наявності на земельній ділянці об’єктів нерухомого майна БТІ також допоможе з оформленням усіх необхідних документів на нього для приватизації землі.

Вам більше не потрібно ходити інстанціями та шукати, де дешевше та швидше оформити всі документи. Тепер це можна зробити у нас під ключ!

Публічна Кадастрова Карта України – http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Нова Публічна Кадастрова Карта України – https://newmap.land.gov.ua/?cc=3510905.4060941897,6237132.791957244&z=8&l=kadastr&bl=ortho10k_all

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *