Ліцензія на медичну практику

1. Нотаріально засвідчені статутні документи:
– копія виписки з ЄДР;
– копія довідки зі статистики;
– Копія статуту (з наявністю права ведення господарської діяльності з надання медичних послуг).
2. Банківські реквізити, номер свідоцтва платника ПДВ або індивідуальний номер.
3. Завірені в установленому порядку копії документів, що підтверджують право власності на приміщення або договір оренди на приміщення, в якому здійснюватиметься ця діяльність.
4. Документи, що підтверджують трудові правовідносини: трудові контракти; копія трудової книжки (за останні 5 років); наказ про прийом на роботу (засвідчені печаткою підприємства); наказ про призначення директора; медичні книжки персоналу;
5. Дипломи; копія свідоцтва про проходження курсів підвищеної кваліфікації та перепідготовки молодших медичних працівників (1-3 рівень акредитації), стаж роботи зі спеціальності на момент подання заяви, категорія, свідоцтво про закінчення курсів (спеціальність).
6. Інформація про директора (главлікар): диплом або сертифікат лікаря – фахівця, виданий вищою медичною установою (3 — 4 рівні акредитації), категорія, стаж роботи не менше 5 років.

Звертаємо Вашу увагу:

У разі отримання ліцензії суб’єктом підприємницької діяльності фізичною особою необхідно мати документ, який свідчить про вищу медичну освіту фізичної особи та надалі особисто займатиметься медичною практикою.

У разі отримання ліцензії для юридичної особи — власник підприємства або його засновник може найняти директора та працівників з відповідною медичною освітою, яка відповідає встановленим вимогам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *