Ліцензія на торгівлю пестицидами

Вам необхідно надати такі документи:

1) Нотаріальні копії статутних документів: копія виписки з ЄДР; копія довідки зі статистики (обов’язково включено відповідний вид діяльності); копія статуту (обов’язково включено відповідний вид діяльності).
2) Копія договору оренди або копії інших документів, що підтверджують право власності на приміщення, в якому здійснюватиметься ця діяльність; обов’язково у договорі оренди має бути зазначено призначення використання площ під зберігання пестицидів та агрохімікатів. Якщо для оформлення ліцензії надаєте договір оренди, необхідно також надати і довідку власника орендованого приміщення. Під час торгівлі – паспорт на дозвіл місць торгівлі.
3) Копія санітарного паспорта на складське (торгове) приміщення.
4) Гарантійний лист щодо утилізації токсичних відходів, що виникають у процесі здійснення оптової та роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами; Асортиментний список всіх хімікатів.
5) Нотаріальна копія документа, що свідчить про наявність у штаті співробітників або роботу за договором із суб’єктом господарювання спеціаліста, що має агрономічну освіту; засвідчені в установленому порядку копії допусків (посвідчень) працівників на право роботи з пестицидами та агрохімікатами (для оптової, роздрібної торгівлі); особисті санітарні книжки працівників.
6) Документи про спеціальну освіту: – копії дипломів (нотаріально завірені) – копія свідоцтва про проходження курсів підвищеної кваліфікації – інформація про керівний склад (П.І.Б. , загальний стаж роботи з даної форми, атестація, освіта, найменування ВНЗ, дата закінчення ВНЗ).
7) Банківські реквізити, номер свідоцтва платника ПДВ або індивідуальний номер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *