Реєстрація Благодійних фондів та організацій

Благодійний фонд – один із видів благодійної організації, тому перш ніж переходити до опису процесу реєстрації, давайте розберемося, що таке благодійна організація і для реалізації яких цілей вона створюється. На даний момент в Україні існує 3 види благодійних організацій, а саме:

Благодійне товариство – неприбуткова організація, що створюється не менш ніж двома засновниками, які беруть участь в управлінні суспільством і передають такому суспільству власні активи для досягнення статутних цілей.

Благодійна установа – неприбуткова організація, яка може бути створена одним або декількома засновниками, які не беруть участі в управлінні цією організацією. Засновник чи засновники затверджують статутний акт із переліком переданих активів, які організація використовуватиме за своєї діяльності.

Благодійний фонд – найбільш поширений вид благодійної організації, оскільки засновники беруть участь в управлінні фондом, стверджують статут, але при цьому не зобов’язані передавати організації власні активи для досягнення її цілей.

Виходячи з практики реєструються благодійні фонди найчастіше для:

1. допомоги армії;
2. допомоги незаможним і незахищеним верствам населення;
3. збору коштів на лікування.

Давайте розглянемо саму реєстрацію благодійного фонду

Звернувшись до наших досвідчених фахівців, Ви отримаєте повний комплекс послуг, консультації з усіх питань, що цікавлять Вас, підготовку унікально розроблений статут, повну підготовку документів і реєстрацію у всіх відповідних державних органах. Також наші юристи готують додатково пакет документів для подання до фіскальної служби та отримання Вашим благодійним фондом статусу «неприбутковості».

Документи для благодійного фонду:
 Копії паспортів засновників;
 Копії ІПН засновників;
 Юридична адреса.

Терміни:
1 місяць.

Питання для прояснення

Назва благодійного фонду, його місцезнаходження, склад органів управління, конкретна мета та поставлені завдання.

Досвід наших юристів дозволяє звести, витрачений час реєстрації благодійного фонду, до мінімуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *