Реєстрація Приватного Підприємства (ПП)

Слід розрізняти приватного підприємця та часте підприємство (ПП) – досить рідкісна для України форма ведення підприємницької діяльності, обумовлена тим, що даний вид діяльності не повною мірою законодавчо роз’яснений. Регулює цю господарську діяльність одна спеціалізована стаття (ст.113 Цивільного Кодексу), в інших питаннях під час підприємницької діяльності ПП керується загальними нормами Громадянського та Господарського Кодексу. Ця організаційно — правова форма підприємства несе у собі ризики спірного юридичного характеру.

Ризики відкриття ПП

У разі якщо на приватному підприємстві два засновники і один з них хоче вийти виникне скрутна ситуація, оскільки частки кожного засновника не прописуються, і яку частку отримає людина, яка виходить – незрозуміло.
Законодавство не встановлює правовий режим майна на відміну від ТОВ, де майно закріплюється за кожним учасником.
Нормативно правові акти не визначають органи управління та їх взаємодію між собою у приватному підприємстві. Особливі проблеми можуть викликати розбіжність у думках під час голосування загальних зборах, оскільки відсоткове співвідношення до ухвалення рішень не зафіксовано на законодавчому рівні.

Як зареєструвати НП у Дніпропетровську?

Реєстрація ПП досить схожа з відкриттям ТОВ, але в свою чергу Вам необхідно підходити дуже скрупульозно до питання складання статуту підприємства. Поки що держава повною мірою не врегулювала це питання прописувати всі положення необхідно в документації. Статут – фундамент вашого майбутнього бізнесу, і підхід до складання має бути відповідним, необхідно залучити професіонала.

Відкриваючи приватне підприємство необхідно зважити всі за і проти цієї правової форми діяльності. Але якщо Ви все-таки зважилися відкривати НП – фахівці нашої компанії допоможуть Вам зробити це за мінімально можливі терміни з урахуванням всіх Ваших побажань.

Що Ви отримуєте, вирішивши скористатися послугою реєстрації ПП:

* Рішення про створення;
* Статут підприємства;
* Наказ на директора;
* Виписку;
* Друк.

Уся процедура займає від 3 до 6 днів. (без урахування отримання ПДВ або ЄП):

Стаття 42 Конституції України гарантує кожному право зайняття будь-якою підприємницькою діяльністю, не забороненою законом. Під поняттям «кожен» мається на увазі будь-який громадянин (резидент/нерезидент України), який має повну громадянську дієздатність та, виконавши всі вимоги законодавства, набув статусу суб’єкта підприємницької діяльності. Більш детально механізм реалізації цього права закріплений статтею 124 Господарського кодексу України, де зазначається, що фізична особа може здійснювати підприємницьку діяльність безпосередньо як фізична особа – підприємець, або через приватне підприємство, яке ним створюється, із залученням найманих співробітників або без, самостійно або разом із іншими особами спільно.

Отже, фізична особа, що виявила бажання займатися підприємницькою діяльністю, може вибрати 2 варіанти як розпочати свій бізнес: зареєструватися підприємцем в установленому законом порядку як фізична особа – підприємець (ФОП далі) або створити приватне підприємство.

Порядок реєстрації ФОП в Україні регламентований законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських організацій». Відповідно до нього, для реєстрації ФОП необхідно подати паспорт, ІПН (а також їх копії), доручення на представництво та реєстраційну картку державному реєстратору. Багато бізнесменів обирають ФОП як організаційно-правову форму ведення своєї господарської діяльності через її простоту, не трудомістку процедуру державної реєстрації, проведення реєстрації за місцем проживання фізичної особи, спрощеного бухгалтерського обліку, та через багато інших переваг.

Що необхідне для реєстрації НП

Приватне підприємство ж реєструється як юридична особа та ґрунтується на приватній власності однієї фізичної особи. Для реєстрації ПП в Україні необхідно:

 Вибрати кілька варіантів найменування ПП (що б у разі державної реєстрації, при виявленні аналогічної назви в ЄДР можна було вибрати щось іншее);
 Визначитися з видом економічної діяльності, якою займатиметься підприємство;
 Вибрати систему оподаткування для НП;
 Надати рішення засновника про створення НП;
 Подати статут ПП із зазначенням суми статутного капіталу та порядку його формування;
 Надати паспорт, ІПН засновника (а також їх копії);
Подати правильно заповнену реєстраційну картку та довіреність на представництво на співробітника “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія; Вибір ПП, як організаційно-правової форми здійснення своєї підприємницької діяльності зумовлений відсутністю обмежень щодо формування статутного капіталу та можливості самостійно вирішувати, за яким принципом функціонуватиме приватне підприємство.

Однак, самостійне проходження процедури державної реєстрації ПП може призвести до виникнення ряду складнощів. Так, неправильно оформлена документація або неправильний вибір виду економічної діяльності, системи оподаткування може призвести до негативних правових наслідків надалі. Затягування процедури реєстрації НП на невизначений термін, головний біль з переробкою всієї первинної документації – це явно не ті проблеми, з якими хочеться стикатися з успішним бізнесменом.

З метою раціонального використання свого часу, грошей та нервових ресурсів – варто звернутися до команди професійних фахівців “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія за реєстрацією НП у Дніпропетровську!

Наші співробітники допоможуть у реєстрації підприємця в Дніпропетровську

1. Проконсультують Вас з усіх питань реєстрації ПП, нададуть правову допомогу щодо вибору найменування ПП, а також виду економічної діяльності за КВЕД;
2. Допоможуть Вам скласти всю необхідну первинну документацію для проходження успішної реєстрації НП у Дніпропетровську;
3. Здійснять повний правовий супровід процедури реєстрації НП у державних органах.

З нашою допомогою, реєстрація НП у Дніпропетровську не складе для Вас жодних труднощів. Приємне співвідношення ціни та якості, гарантований результат у найстисліші терміни – це саме ті переваги, через які за реєстрацією НП у Дніпропетровську звертаються до “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *