Реєстрація Громадських Організацій

Громадська організація – об’єднання громадян із загальними інтересами для досягнення певних цілей у різних сферах діяльності (наукової, соціальної, культурно-спортивної тощо) при цьому Варто враховувати, що це організація не орієнтована повчання прибутку. Для створення громадської організації необхідно не менше 2-х осіб.

Як створити громадську організацію? 

Рішення про реєстрацію приймається на загальних зборах громадян, які мають намір стати засновниками такої організації. Також визначаються мета створення, основні завдання, які ставить перед собою організація, органи управління та затверджується статут. Слід пам’ятати, що статут ГО – найскладніша частина при створенні, оскільки він має включати всі моменти, передбачені актуальним законодавством України. Хоча й сама собою громадська організація є неприбутковою, але автоматичне включення до реєстру неприбуткових організацій законодавчо не передбачено. Тому є необхідність у підготовці пакету документів із заявою за статутною формою, що подаються до відповідних органів державної фіскальної служби.

На даний момент реєстрацію організації можна провести двома способами:

Повідомлення про створення громадської організації;
Реєстрацією як юридичної особи.

Перший варіант передбачає максимально простий та швидкий спосіб, але необхідно враховувати, що в такому разі Ваша організація не може виступати стороною у цивільно-правових відносинах, у тому числі укладати договори оренди, мати рахунок у банку, відкривати філії приймати членські внески тощо. .

У свою чергу другий варіант надає всі перераховані можливості, але передбачає більш тривалу процедуру реєстрації. До заяви про реєстрацію необхідно буде додати протокол зборів, який повинен включати всі необхідні пункти, відомості про особу уповноваженою представляти інтереси ГО при реєстрації, відомості про керівні органи з контактною інформацією.

Як бачите, процедура оформлення ГО досить складна і клопітка процедура, але не якщо ви звернетеся до професіоналів. Фахівці компанії ЮК «Візард» візьмуть на себе створення громадської організації «під ключ».

Дана послуга включає: 

1. Консультації з усіх питань;
2. Підготовка повного пакета документів;
3. Розробка індивідуального статуту під кожного окремого клієнта;
4. Реєстрація вашої громадської організації у всіх державних органах та службах;
5. Отримання рішення про включення до реєстру неприбуткових організацій;
6. Виготовлення друку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *