Реєстрація Товариства з Обмеженою Відповідальністю (ТОВ)

Реєстрація ТОВ чи НП у Дніпропетровську?

Вам в першу чергу необхідно буде визначитися з назвою Вашого підприємства, назвою має бути унікальною, перевірити унікальність можна тут. Також Вам потрібно буде визначитися з юридичною адресою для Вашого підприємства. Наступний етап: визначити види економічної діяльності Вашого підприємства, які Ви можете переглянути в класифікаторі. І ще один етап: визначити кількість засновників та розміри часток у статутному капіталі.

Дані та документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Дніпрі:

1) Копія паспорт та коду засновника та директора;
2) Юридична адреса;
3) Назва підприємства;
4) Види економічної діяльності;
5) Розмір статутного капіталу.

Після процедури реєстрації ТОВ Ви отримаєте Витяг з Державного єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Ваше підприємство спочатку складатиметься на загальній системі оподаткування, за своїм бажанням ви зможете перейти на спрощену систему оподаткування або стати платником ПДВ. Після чого директор підприємства повинен відкрити розрахунковий рахунок у будь-якому банку. Співробітники нашої компанії можуть допомогти Вам у постановці на облік в органах податкової інспекції, а також з відкриттям розрахункового рахунку.

Чи складно відкрити ТОВ? 

Товариство з обмеженою відповідальністю є повноцінною юридичною особою з можливістю придбання та здійснення особистих та майнових прав.

Відкриття ТОВ у Дніпрі дозволяє легально займатися підприємницькою діяльністю. Така організаційно-правова форма підходить для ведення сімейного бізнесу та спільної діяльності кількома юридичними чи фізичними особами. Кожен учасник за потреби у будь-який момент може вийти з товариства, при цьому забрати повний обсяг вкладеного капіталу.

Тому, перед відкриттям такого суспільства, важливо ретельно підбирати учасників, краще, коли засновники пов’язані не лише діловими, а й дружніми стосунками. Щоб уникнути можливих тертя, необхідно спочатку прописати всі умови співпраці, це допоможе уникнути непорозумінь під час здійснення діяльності.

Переваги реєстрації ТОВ:

допустима кількість засновників може досягати 100 осіб;
розмір статутного фонду необмежений;
можливість вибору будь-якого виду діяльності;
кожен засновник несе відповідальність тільки за свою частину статутного капіталу та не відповідає особистим майном;
внесена частка може бути представлена як грошовими коштами, так і наявним власним майном, цінними паперами або авторськими правами;
великий вибір способів оподаткування;
можливість оформлення як за домашньою, так і за окремою адресою;
мінімальний період реєстрації;
невеликий пакет документів.

Для полегшення процесу реєстрації ТОВ рекомендуємо звернутися в нашу юридичну компанію, де досвідчені фахівці нададуть повний комплекс консультаційних послуг, а також допоможуть виготовленню печатки в швидкому оформленні документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *