Реєстрація платника ПДВ у Дніпрі

Так склалося, що з підприємством, яке не є платником податку на додану вартість (ПДВ), не всім вигідно та доцільно працювати. Здавалося б, платник ПДВ сплачує податок більше, ніж, наприклад, платники єдиного податку, але насправді не маючи можливості бути платником ПДВ, організації зазнають серйозних збитків. Тому актуальним питанням у відкритті бізнесу є питання про постановку на облік платника ПДВ.

Податок на додану вартість (ПДВ) — це непрямий податок, який включений у вартість товару або послуги і який сплачує покупець, але до бюджету перераховує продавець.

Отримати ПДВ і стати платником ПДВ у Дніпропетровську може бути будь-яка фізична або юридична особа, яка:

  проводить господарську діяльність та реєструється за своїм добровільним рішенням як платник податку у порядку, визначеному ст. 183 Податкового кодексу;
 зареєстроване або підлягає реєстрації платником податку;
ввозить товари на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню, і на яке покладається відповідальність за сплату податків при переміщенні товарів через митний кордон України відповідно до Митного. кодексом.

Для того, щоб підготувати необхідний пакет документів, потрібні знання та час. Як правило, багато часу. Адже крім того, що документи треба встигнути, підготувати їх треба ще й заповнити правильно!
Ті, хто хоч раз намагався зареєструватися платником ПДВ у Дніпропетровську, знають не з чуток як документи, подані на розгляд, «завертають» через неправильно поставлену кому. Як через одну  невірно заповнену заявку — відмовляють у реєстрації.  А час – це, як відомо – гроші. Втративши місяць часу, організація втрачає можливість укладання нових вигідних угод, а відповідно і прибуток, який міг би отримати (недоотриманий прибуток).  Подати документи до податкової інспекції на розгляд  не так просто як здається. Потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб їх просто прийняли до розгляду. Потім обійти багато кабінетів, у кожному довести свою правоту.

Реєстрація платника ПДВ у Дніпрі

Фахівці “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія.  мають успішний досвід доказу правової позиції підприємств, захищають їх законні права та забезпечують реєстрацію платника ПДВ у максимально короткі терміни та за доступною ціною. Ми гарантуємо отримання для Вас ПДВ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *