Реєстрація Торгової Марки

Торгова марка (ТМ) – комбінація візуальних позначень, що охороняється державою (зображень, чисел, букв і т.д.), яка дає можливість розрізняти товари (послуги) певного виробника (постачальника послуг) над ринком. Коли бізнес стає успішним і відомим завжди з’являються люди, які хочуть цим скористатися, видаючи свою продукцію за Вашу, просто «примазуються», що в кінцевому підсумку призводить до негативних наслідків для Вас.

У разі якщо вчасно не зареєструвати торгову марку(nbsp;(ТМ)

Поганий варіант Ваш конкурент зможе використовувати ваш логотип і ваші корпоративні кольори, як йому заманеться без наслідків для нього.
Дуже поганий варіант Конкурент сам зареєструє Ваш товарний знак. І висуне до Вас претензії на використання вже «свого» торгового знака. Чи неправда, чи для Вас це буде несподіванкою?

По суті, реєстрація торгової марки, що у свою чергу узаконення бренду – це запорука економічної безпеки, а також репутації Вашого бізнесу. Сам процес досить тривалий, і при цьому – недосвідчений заявник на ТМ, може отримати після року старань – Відмова. Основною причиною відмови, отже й втрати держ. платежу (держ. платіж у разі відмови не повертається) є збіг Вашого торгового знака з вже зареєстрованим.

Процедура отримання свідоцтва ТМ включає

Збір документів, а також інформації про товари та послуги заявника;
Підготовка заявки на реєстрацію;
Приведення зображення у відповідність до норм визначених законодавством України;
Проходження експертизи для визначення унікальності торгового знака;
Отримання свідоцтва про торговий знак.
Також хотілося б звернути Вашу увагу на той факт, що охорона державою торговельного знака починається не з отримання свідоцтва про реєстрацію, а з моменту прийняття заявки держ. органом. Досвідчені фахівці “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія. проведуть усі необхідні дії у максимально короткий термін для реєстрації торгової марки у Дніпропетровську. У разі звернення до нас потрібно мінімальний пакет документів, а також 20 хвилин Вашого часу.

Документи необхідні для реєстрації торгової марки

* Логотип у цифровому форматі;
* Копія свідоцтва або виписки про держ. реєстрації;
* Перелік товарів або послуг, які надаватимуться під майбутньою торговою маркою;
* Реквізити для підписання договору.

Особливості отримання торгової марки

Торгова марка позначає належність вироблених з її використанням товарів та послуг вашої організації або вам, тому їх несанкціоноване використання без вашої згоди не допускається та тягне за собою відповідальність для правопорушника. Щоб торговельна марка отримала недоторканність та була захищена законом, необхідно пройти встановлену законодавством процедуру реєстрації торгової марки у Державному патентному відомстві України.

Реєстрація торгової марки в Дніпрі вимагає особливого, делікатного, підходу та виняткової юридичної грамотності, адже процес реєстрації в цілому триває від 4 до 12 місяців, і, у разі неправильного його проведення, все доведеться починати заново, що веде до суттєвої втрати дорогоцінного часу та коштів.

З метою недопущення такого роду неприємностей, фахівці “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія готові надати вам широкий комплекс послуг у сфері реєстрації торгової марки в Україні.

Багато клієнтів вибирають нашу компанію для реєстрації торгової марки в Дніпрі через:

1. Висока якість послуг, що надаються нами;
2. Приємної цінової політики на реєстрацію торгової марки;
3. Виконання замовлення у встановлені терміни та можливість проведення процедури реєстрації ТМ у прискорених строках (при сплаті додаткових державних зборів 4 місяці або 8 місяців);
4. Правова консультація з усіх питань реєстрації торгової марки в Україні;
5. Комплексний підхід до формування всієї реєстраційної документації – перевірка на тотожність, уважне складання документів та ін.;
6. Зручне розташування офісу нашої компанії та штат компетентних юристів, які проведуть процедуру реєстрації торгової марки на найвищому рівні.

У перелік послуг, що надаються нами:

Оформлення та подання заявки про реєстрацію торгової марки, а також попередній пошук тотожності реєстрованого знака;
Подання заявки на проведення офіційного пошуку тотожності знака;
Подальший супровід процедури реєстрації торгової марки;
Отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.
Звернувшись до нас, вам необхідно буде надати:
Особисті дані  або відомості про юридичну особу (адресу, найменування);
Для яких товарів та послуг необхідно зареєструвати торгову марку;
Зображення торгової марки (знак, словесні написи, їх комбінації та ін.)
Професіоналізм, солідний досвід, приємне співвідношення ціни та якості – це ті причини, чому необхідно зареєструвати торгову марку в “Прометей” ЗЕМ ГРУП землевпорядна компанія вже зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *