У Дніпрі за дорученням мера міста замурували бетонними блоками наливайку!

«Наливайка «Градус» на Тітова. Дахована «правоохоронцями» всіх мастей. Цінічно торгує горілкою цілодобово, незважаючи на заборони міської влади. Навіть дітям. Що має ліцензію від ДФС. Наливайка, на яку надходить до 60 відсотків усіх скарг громадян. Сьогодні вранці. Хлопці, якщо я вже особисто у вас вчепився, то я вас за@бу. Навіть якщо на мене порушать ще штук п’ять справ «за самоврядність», — розповів міський голова Борис Філатов.

Як повідомлялося раніше, у наливайці «Градус» на вул. Титова, 8, продавали алкоголь дітям. Містяни, чи не щодня скаржилися на факти повного ігнорування правил торгівлі та «контингент», який щодня збирався тут «гасити труби». У ході експерименту неповнолітній відвідувач без проблем купив алкоголь. Інспектори викликали на місце слідчо-оперативну групу. За фактом продажу було складено протокол.

Як підкреслив начальник інспекції з благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз, — «Це серйозне порушення, за яке передбачено штраф — від 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами»

Наразі вхід у наливайку перегороджують бетонні блоки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *