Депутати вже розглянули понад 1,5 тисячі поправок щодо земельної реформи.

Станом на день 21 лютого Верховна Рада розглянула 1505 правок із 4018 до законопроекту №2178-10 про запуск ринку сільгосп земель.

На вечірньому засіданні у четвер 20 лютого нардепи завершили розглядати 1193-ю правку.
Загалом за результатами голосування на двох пленарних тижнях було прийнято лише одну правку.
Розгляд поправок продовжать на наступних пленарних засіданнях.

Нагадаємо: Верховна Рада 18 лютого, продовжила розгляд у другому читанні закнопроекту №2178-10 “Про внесення змін до деяких законів про обіг земель сільгосппризначення”, за вівторок розглянули понад 260 поправок. Верховна Рада другий пленарний тиждень розглядає поправки до закону про продаж земель сільськогосподарського призначення у другому Станом на день 18 лютого було розглянуто 339 поправок.
5 лютого глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявляв, що у фракції достатньо голосів на підтримку законопроекту про ринок землі, але робіт ти доведеться всю ніч. Однак нічного режиму в Раді не сталося, натомість депутати розглядають і голосують майже за кожною правкою.
13 листопада Верховна Рада проголосувала у першому читанні за законопроект 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Між першим Другим читанням, як про це заявив Зеленський, буде внесено поправку про проведення “всеукраїнського референдуму”, на якому українці самі вирішать, чи давати іноземцям дозвіл на купівлю земель. Раніше радник прем’єр-міністра Олексій Мушак заявив, що є два сценарії розгляду земельного закону в Раді – за повною процедурою (що, за його словами, триватиме близько 2 місяців), або за скороченою процедурою (розгляд триватиме до 3 годин).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *